Bronz tene özel yaz makyajı

Çoğu kadının hayali bronz tenli olmaktır. Özellikle kadınlar için yazın kusursuz bir bronz tene sahip olmaktan daha güzel bir şey yoktur. Doğal görünümlü, sade ve göz alıcı makyaj tüyoları işte karşınızda…

Öncelikle sizlerle kızarmadan, sağlıklı bir şekilde nasıl bronzlaşabilirsiniz ondan bahsetmek istiyoruz.

Cilt lekelerine karşı cildinizi korumak için mutlaka güneş kremi kullanın.
Güneşlenirken fazlasıyla su kaybedersiniz. Kaybettiğiniz suyu geri kazanmak için bol bol su için çünkü su kaybeden cilt kuru ve sağlıksız görünür.
Güneşlenme sonrası cildinizi uygun nemlendiricilerle nemlendirmeyi unutmayın.
Daha yoğun bir bronzluk için doğal yolları tercih edebilirsiniz. Kakao, havuç veya bergamot yağını güneşe çıkmadan önce sürebilirsiniz.
Tatile çıkmadan önce hamama gidip ölü derilerinizden güzelce arınmanızı öneririz. Ölü derilerinden arınmış bir cilt bronzlaştığında daha dengeli bir görünüme sahip olur.

Gelelim kusursuz bronz tene uygulanacak yaz makyajına.

Doğallıktan asla ödün vermeyin. Cildinizi fondöten ve kapatıcılar ile kapatmaya çalışmayın. Bırakın cildiniz hava alsın. Bunların yerine BB veya CC kremlerden kullanabilirsiniz. Size tavsiyemiz olabildiğince doğal ve bronz görünümden uzaklaşmamaya çalışın.
Bronzer’ı hafifçe cildinize uygulayabilirsiniz. Cildinizdeki bronz görünümü biraz daha destekleyecektir.
Kaş altlarına, burun ucuna ve elmacık kemiklerinize highlighter uygulayarak cildinizi aydınlatarak daha dengeli bir cilt görünüm elde edebilirsiniz.
Yanaklarınıza sağlıklı bir renk görünümü katmak için elmacık kemiklerinize çok hafif allık uygulayabilirsiniz. Soft bir görünüm için pembe tonlarını tercih edebilirsiniz.
Gözlerinize uygulayacağınız makyajda, bronz antalya escort bayanlar teninizle uyumlu olacak pembe ve toprak tonlarını tercih edebilirsiniz. Veyahut ideal bir görüntü için kiremit ve tarçın tonlarını da uygulayabilirsiniz.
Dudaklarınıza ise şeftali, nar çiçeği, kırmızı tonlarındaki rujları sürebilirsiniz. Koyu ve mat tonlardaki rujlardan olabildiğince uzak durun. Özellikle mor ve kahverengi tonlardaki rujlar bronz tene kesinlikle uygulamamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir