Giyinirken sizleri mutlu edicek renkleri tercih edin

Teniniz,n rengine göre belirlemeniz gereken renk tercihlerini sizlerde öğrenintene uygun renk önerileri ile görünümünüzü riske atmayın!

Modaya son dönemlerin hakim olan görüşü renkli giyinmenin ruh halimizi düzelttiği yönünde. Yazın giyindiğimiz renkleri Kışın daha çok koyu tonlarda giyinmemiz belki de kışın getirdiği depresif ruh halinden kurtulmamızı engelliyor. Asıl olan Oysa rengarenk giyinmek sağlıklı bir ruh hali ve mutluluk için şart!

Mevsimler kıyafetlerimizi yansıtıyor

Kış havası kendini iyice hissettirdiğinde, siyah, gri ve lacivert tonlarındaki kıyafetler gardırobumuzda giderek daha çok yer kaplıyor. Giyimimiz çevredeki iklimin gerçek bir yansımalarından oluşsa da, artık sıkıcı tonların; daha sıkıcı tonlarla kombinlenmesi moda değil. Daha renkli giyinerek hem kombininize hem de kendinize neşe katabilirsiniz.

Renklerin verdiği mutlulukları yaşayın

Giysilerinizde canlı renkler tercih etmek moraliniz bozukken, eğlenceli bir şarkı dinlemeye benziyor. Renkler ruh enerjimizi yükseltmek ve ruh halimizi bir anda arttırmak için iyi bir yol sunuyor. Üstelik sevdiğimiz ve iyi hissettiğimiz renkler giydiğimizde kendimize güvenimiz de artar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir