Mini etek giymeyi seven bayanlar için kış önerileri

Mini etek giymeyi seven bayanlar için kış önerileri

    Birçok kadın etek giymeyi hatta mini etek giymeyi fazlası ile seviyor. Fakat kış aylarının soğuk günlerinin gelmesi ile üşürüm korkusu ile giymekten vazgeçiyor. Kışın soğuk havalarında bile şıklığını koruyan ve etek giymeyi tercih eden bayanlar için birkaç önerimiz var.  Soğuk havalarda mini etek giymenin püf noktalarını sizler için hazırladık. 

TOZLUK GİYEREK FARK YARATIN 

    Kışın mini etek giymek istiyorsunuz fakat soğuktan ve üşütmekten de bir o kadar korkuyorsunuz. Korkmayın! Eteğinizin altına giyeceğiniz herhangi bir tozlukla bacaklarınızı soğuktan koruyabilirsiniz. Mini eteğinizin altına kalın bir çorap giyebilirsiniz. Ya da dar bir pantolonla mini eteğinizi kombinleyebilirsiniz. Bu kombinler sizi sıradanlıktan kurtaracak farklı bir tarz yaratmanızı sağlayacaktır. 

YÜKSEK ÇİZMELER İLE ISINIZ

    Aynı zamanda mini eteğinizi ince çorap giyip yüksek çizmelerle de kombinleyerek ünlüler gibi şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Herkesin tercihi tayt giymek olamayıp ya da her kadının bacağında tayt düzgün bir görüntü sağlamayabilir.

VÜCUDUNUZU HAREKET ETTİRİN

    Şık giyinen kadınların ortak özellikleri soğuktan korunmak için sürekli vücutlarını hareket halinde tutarak kendilerini ısıtmalarıdır. Vücudunuzun ısısını korumak istiyorsanız yapabilirsiniz. Yürüyüş yaparken bacaklarınız hareket halinde olacağından vücudunuz kısa süre içerisinde ısınacaktır. 

VÜCUDUNUZU SARAN KIYAFETLER GİYİN

    Giyindiğiniz mini eteğinizin üzerine vücudunuzu saracak olan kıyafetleri tercih ederek soğuk havalardan vücunuzu koruyarak sıcak kalabilirsiniz.Kombinleyeceğiniz kışlık boğazlı kazak ve güzel bot tercihlerinizle kendi trendinizi ortaya koyarak çekici görünüme sahip olabilirsiniz. S

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir